На рахівському сміттєзвалищі проведуть часткову рекультувацію та відмежування від річки Тиса

Сьогодні чи не в кожному населеному пункті як країни в цілому, так і Закарпаття існують проблеми у сфері поводження з твердими побутовими відходами, і необхідність її вирішення стоїть перед органами місцевого самоврядування та органами влади.

З метою вирішення ситуації та недопущення потрапляння твердих побутових відходів  до басейну р. Тиса, 15 квітня 2019 року за ініціативи Державної екологічної інспекції у Закарпатській області, під головуванням начальника — Івана Мартина пройшла виїзна нарада щодо визначення першочергових заходів та проведення робіт, спрямованих на  запобігання засмічення твердими побутовими відходами транскордонної річки Тиса в межах міста Рахів та Рахівського району.


У заході взяли участь перший заступник начальника Державної екологічної інспекції у Закарпатській області, голова Рахівської районної державної адміністрації, голова Рахівської міської ради, із залученням спеціалістів Басейнового управління водних ресурсів річки Тиса та представники ЗМІ.

За  результатами наради спеціалістам Басейнового управління водних ресурсів р. Тиса доручено провести додаткове обстеження сміттєзвалища щодо встановлення об'єму та вартості робіт по розміщенню захисної споруди.  


ДАЙДЖЕСТ НОВИН

Головне – у вашій скриньці