На території Славської селищної ради Львівської області виявлено несанкціонований скид нечистот

При здійсненні державного (нагляду) контролю за додержанням природоохоронного законодавства на території Славської селищної ради працівниками Державної екологічної інспекції у Львівській області спільно із громадським інспектором з охорони довкілля виявлено пластикову трубу по вулиці Устияновича, що веде у придорожню канаву вздовж дороги загального користування. Слід зазначити, що на момент проведення контролю відбувався скид каналізаційних стоків з подальшим потраплянням у річку Славка. 

Крім цього, виявлено виведену пластикову трубу по вулиці Шевченка, що викладена бетонними лотками та переходить у земляну придорожню канаву. У період затяжних опадів з даної придорожньої канави через дорожнє покриття по схилу відбувається потрапляння каналізаційних стоків у річку Опір. Працівниками відділу інструментально-лабораторного контролю Інспекції відібрано проби води у місцях потрапляння стоків.

Під час обстеження по вулиці Волошина в північному напрямку біля будівлі очисних споруд працівниками Інспекції було виявлено також витік рідких нечистот на ґрунт. Спеціалістами відділу інструментально-лабораторного контролю відібрано проби ґрунтів для визначення вмісту забруднюючих речовин. 

За результатами проведених лабораторних досліджень винних осіб буде притягнуто до адміністративної відповідальності.


ДАЙДЖЕСТ НОВИН

Головне – у вашій скриньці